استوپ شیشه سکوریت

قفل کمری شیشه سکوریت
مرداد ۲۱, ۱۳۹۹
لولای-شیشه-دیوار
مرداد ۲۱, ۱۳۹۹

استوپ شیشه سکوریت

در این مطلب می خواهیم به استوپ شیشه سکوریت بپردازیم اما ابتدا باید با استوپ آشنا شویم. استوپ دستگاهی است که درب شیشه سکوریت بر روی آن سوار می‌شود و امکان باز و بسته شدن سهل، نرم و ایمن درب ها را فراهم می‌آورد. استوپ ها برای درب های ۷۰ تا ۱۳۰ سانت تعبیه شده‌اند و داخل استوپ ها با یک روغن مخصوص پر می‌شود تا سرما و گرما بر روی حرکت روان درب تاثیری نداشته باشد. در گذشته استوپ ها موجب شکسته شدن لولاها می‌شدند اما امروزه این مشکل با ایجاد یک کله گی استاندارد بر روی استوپ ها کاملا برطرف شده است.
در مکان هایی که قابل شسشتو می‌باشد بهتر است داخل استوپ را از گریس یا پارافین پر کرد تا نفوذ آب موجب زنگ زدگی واشرهای داخل استوپ نشود. استوپ توکار دارای دوشیر است که قابلیت تنظیم سرعت اولیه و ثانویه را برای کاربر ایجاد می‌نماید.

استوپ شیشه سکوریت
امروزه استوپ های روکار نیز وارد بازار شده‌اند که نیازی به کندن زمین ندارد اما کارایی و مقاومت این استوپ‌ها را ندارد.
تنها تفاوت استوپ توکار وارداتی و استوپ توکار رامادر (تولید داخلی) در ابعاد آن است. برای استفاده از این استوپ ها نیاز به کندن فضای کمتری از زمین را داریم .
استوپ روکار بیشتر در شیشه دودبند و شیشه فروشگاه بکار برده می‌شود. شما میتوانید از نمونه کارهای رامادر در سایت دیدن فرمایید.

استوپ شیشه سکوریت
محل نصب: داخل زمین و زیر لولای ۱۰۱ شیشه سکوریت
آلیاژ: چد با روکش استیل
وزن: ۶.۵ کیلوگرم
گروه صنعتی یاشیل علاوه بر فروش به مصرف کننده های کرامی فروش خود را گسترده کرده و به همکاران گرامی نیز فروش عمده ای دارد .
یراق آلات شیشه سکوریت را میتوانید با شرکت تماس و از قیمت روز اطلاع یافته و سفارش خود را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای  

 

 

دیگر محصولات: شیشه بالکن   پارتیشن شیشه ای   درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *