یراق آلات شیشه سکوریت

//یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت شامل قفل، لولا، دستگیره، استوپ، فریم، ریل و بست شیشه سکوریت می باشند. همانگونه که کیفیت شیشه در عملکرد آن موثر است، یراق آلات با کیفیت و درجه یک در عملکرد و ظاهر شیشه سکوریت مهم هستند. در ادامه هرکدام از این یراق آلات مورد نیاز شیشه سکوریت را شرح می دهیم.

یراق آلات شیشه سکوریت

انواع یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

قفل

ایجاد امنیت بیشتر در درب های شیشه ای نیز یکی از مسائل مهم می باشد. قفل روی همه درب ها نصب می شود. قفل های قدیمی به وسیله کلید باز وبسته می شدند. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع قفل های دیجیتالی که به وسیله اثر انگشت و رمز عبور و یا تشخیص چهره باز و بسته می شوند، وجود دارد. قفل های مختلف از برند های متفاوت در باز برای شیشه سکوریت وجود دارند. کاربرد قفل شیشه سکوریت در پارتیشن های شیشه ای و درب های شیشه ای می باشد. به کار بردن قفل با کیفیت و زیبا تاثیر فراوانی در عملکرد درب شیشه سکوریت دارد.

یراق آلات شیشه سکوریت

لولا

لولا شیشه سکوریت برای اتصال شیشه به شیشه، شیشه به دیوار به کار می رود. لولا با ایجاد یک مفصل دو قطعه را به هم متصل می کند. در انتخاب لولای شیشه باید دقت فراوانی کرد. این قطعه در معرض کاربرد بسیاری است و روزانه با استفاده از درب لولا ممکن است دچار فرسودگی شود. بنابراین با انتخاب لولاهای با کیفیت و مناسب نیاز به تعمیر و یا تعویض آن را کاهش می دهیم.

یراق آلات شیشه سکوریت

فریم

یکی از یراق آلات شیشه سکوریت که تاثیر زیادی بر زیبایی آن دارد، فریم است. فریم در جنس های مختلف آلومینیومی و استیل در بازار موجود است. این قطعه دارای تنوع رنگ بالایی است. مشتری می تواند طبق سلیقه خود فریم مناسب را برای شیشه سکوریت انتخاب کند. البته امروزه استفاده از شیشه سکوریت به صورت فریم لس نیز مرسوم شده است.

یراق آلات شیشه سکوریت

دستگیره

دستگیره شیشه سکوریت یکی دیگر از یراق آلات شیشه است. به دلیل تنوع در مدل های این قطعه، می توان با توجه به سلیقه مشتری قطعه مورد نیاز را نصب کرد. یکی از یراق آلاتی که تاثیر زیادی در زیبایی درب های شیشه سکوریت دارد، دستگیره شیشه سکوریت است. استفاده از دستگیره های استیل زیبایی شیشه سکوریت را دو چندان می کند. برای زیبایی بیشتر میتوان از دستگیره های استیل با روکش طلایی نیز استفاده کرد.

یراق آلات شیشه سکوریت

استوپ

استوپ در شیشه سکوریت در واقع یک دستگاه می باشد. این دستگاه از جمله یراق آلات شیشه سکوریت است که موجب می شود که درب حرکت آرام و ایمنی برای باز و بسته شدن داشته باشد. یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد، روغن داخل این قطعه است. این روغن موجب حرکت نرم آن در شرایط آب و هوایی مختلف می شود. به عنوان مثال در فصل سرما در صورت عدم وجود روغن در آن ممکن است حرکت درب کندتر شود.

یراق آلات شیشه سکوریت

ریل

محل نصب ریل در شیشه سکوریت روی پروفیل شیشه می باشد. یکی از یراق آلات شیشه سکوریت که نقش بسیار مهمی را در کارایی بهتر ایفا می کند. معمولا ریل را از آلومینیوم و استیل می سازند. این دو آلیاژ در برابر شایط آب و هوایی مختلف مقاومند. قیمت ریل بستگی به جنس و نوع برند آن دارد.

۱۳۹۷-۹-۱۳ ۰۹:۲۱:۲۸ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area