کرکره برقی گالوانیزه

//کرکره برقی گالوانیزه

کرکره برقی گالوانیزه

کرکره برقی گالوانیزه

کرکره برقی گالوانیزه

کرکره برقی گالوانیزه به علت داشتن تیغه از جنس آلومینیوم به این نام شهرت دارد. کرکره های دارای تیغه گالوانیزه امروز کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. جنس کرکره های فولادی از آهن گالوانیزه می باشد. امروزه استفاده از کرکره های آلومینیومی بیشتر شده است. دلیل عدم استفاده از کرکره های گالوانیزه امکان زنگ زدن آن می باشد.

مراحل ساخت تیغه کرکره گالوانیزه

تیغه گالوانیزه طی مراحلی در دستگاه نورد می شود. این تیغه در دستگاه نورد خم می شود. به علت نازکی تیغه گالوانیزه و عایق نبودن آن در ساخت کرکره برقی کمتر استفاده می شود. برای ایجاد خاصیت عایق حرارتی و صوتی از یک لایه فوم در داخل آن استفاده می شود. تیغه های تک جداره و دو جداره قابلیت خم شدن را در دستگاه نورد دارند.

تیغه کرکره برقی گالوانیزه فوم دار

همان گونه که اشاره شد، تیغه کرکره برقی گالوانیزه عایق صدا و حرارت نمی باشد. برای ایجاد خاصیت عایق صوتی و حرارتی، از یک ماده به نام پلی اورتان در درون آن استفاده می شود. تزریق پلی اورتان به داخل تیغه دو جداره گالوانیزه انجام می شود. تیغه های دو جداره فوم دار گالوانیزه بیشتر برای مکان هایی که نیاز به خاصیت عایق دارند، استفاده می شود. در تیغه فوم دار گالوانیزه از آلومینیوم استفاده می شود. همین امر باعث سبکی و مقاومت آن می شود.

کرکره برقی گالوانیزه

ویژگی های تیغه فوم دار گالوانیزه

کرکره برقی گالوانیزه
کرکره برقی گالوانیزه
  • عایق صوتی و حرارتی
  • دارای تیغه دو جداره با قابلیت تزریق فوم
  • با عرض ۸ سانتی متری
  • مناسب برای مکان های نیازمند به عایق بودن کرکره
  • مقاوم در برابر ضربه
  • عدم فرسایش در گرما و سرما
  • دارای رنگ الکترواستاتیک

رنگ بندی کرکره گالوانیزه

برای رنگ بندی تیغه کرکره گالوانیزه از رنگ های روشن مانند سفید و کرم رنگ بیشتر استفاده می شود. اندازه های تیغه کرکره در سایز های ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ می باشد. به طور معمول از سایز ۸۰ به علت کارایی بالا، بیشتر استفاده می شود. همچنین از مدل ۶۰ آن برای کرکره برقی پنجره استفاده می شود. از سایز های بالاتر برای مکان های با ورودی عریض استفاده می شود.

نصب کرکره برقی گالوانیزه

نصب کرکره گالوانیزه در مکان های مختلف بستگی به شرایط محل نصب دارد. برای مکان های مختلف می توان از تیغه های تک جداره و دو جداره استفاده کرد. طبیعتا نصب کرکره برقی گالوانیزه تک جداره در منازل مسکونی به علت عدم عایق بودن آن مناسب نمی باشد. نصب کرکره برقی توسط نصاب انجام می شود.

قیمت کرکره گالوانیزه برقی

برای اطلاع از قیمت تیغه گالوانیزه دو جداره و تک جداره با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت کرکره گالوانیزه با توجه به تک جداره و دو جداره بودن کرکره متفاوت است. امروزه از کرکره آلومینیومی به علت مقاومت و سبکی بیشتر استفاده می شود. همچنین از کرکره پلی کربنات نیز استفاده می شود. کرکره برقی پلی کربنات بعد از کرکره آلومینومی بیشتر استفاده می شود. ولی قیمت آن از کرکره آلومینیومی و گالوانیزه بیشتر است.

۱۳۹۷-۸-۲۸ ۰۷:۱۰:۲۷ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area