کرکره برقی پنجره

//کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره
کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره به دلیل زیبایی و جلوگیری از هدررفت انرژی در ساختمان به کار می رود. کرکره پنجره در منازل مسکونی، مجتمع های مسکونی و ویلا ها گزینه مناسبی است. نصب کرکره برقی اتوماتیک به دلیل ویژگی های آن امروزه بیشتر شده است. یکی از ویژگی های اصلی آن هماهنگی با نمای ساختمان می باشد.

ویژگی کرکره برقی پنجره

همانگونه که در بالا اشاره شد، کرکره اتوماتیک پنجره ویژگی های بسیاری دارد. این کرکره علاوه بر ایجاد زیبایی در نمای ساختمان، با جداسازی فضای داخل از خارج از اتلاف انرژی جلوگیری می شود. در معماری مدرن امروزی بیشتر از تجهیزات عایق در ساختمان استفاده می شود. کرکره اتوماتیک پنجره علاوه بر داشتن خاصیت عایق صوتی، عایق حرارتی نیز می باشد. بنابراین در فصول سرد سال می توان از ورود سرما به داخل ساختمان جلوگیری کرد.

کرکره اتوماتیک پنجره

از دیگر ویژگی های کرکره پنجره می توان به اتوماتیک بودن آن اشاره کرد. این ویژگی موجب راحتی در استفاده از آن می شود. به دلیل استفاده از ریموت  کنترل در آن باز و بسته کردن درب بسیار راحت و آسان می شود. همین ویژگی موجب آسایش و راحتی افراد استفاده کننده از آن می شود. برای ایجاد زیبایی بیشتر در این کرکره ها می توان رنگ تیغه را با نمای ساختمان هماهنگ انتخاب کرد. یکی دیگر از مزایای کرکره برقی پنجره جلوگیری از ورود اشعه های مضر به داخل ساختمان می باشد. همچنین از ورود گرد و غبار به فضای داخلی جلوگیری می شود.

امنیت کرکره پنجره

کرکره های پنجره را معمولا از نوع آلومینیومی سفارش می دهند. البته برای پنجره باید از نوع فوم دار تیغه آلومینیومی استفاده کرد. جلوگیری از هدر رفت انرژی یکی از مسائلی است که در ساختمان بسیار مهم است. این ویژگی در فصل زمستان بسیار مورد نیاز می باشد. امنیت نیز یکی از مسائلی است که موجب نصب کرکره پنجره می شود. پنجره های معمولی بدون کرکره امنیت کمتری نسبت به پنجره های با کرکره برقی دارند. بنابراین با پرداخت هزینه کم می توانیم امنیت ساختمان را تا حدود زیادی بالا ببریم.

انواع کرکره پنجره اتوماتیک

کرکره برقی پنجره مانند کرکره های معمولی شامل سه نوع آلومینیومی، پلی کربنات و کرکره گالوانیزه  و تیغه رول گیتر می باشند. که برای منازل مسکونی بیشتر از کرکره آلومینیومی دو جدار استفاده می شود. انتخاب تیغه مناسب با شرایط مکان مورد نظر در کارایی کرکره تاثیر گذار است.

یراق آلات کرکره برقی

یکی از یراق آلات مورد استفاده در کرکره برقی پنجره موتور می باشد. برای کرکره پنجره از موتور توبلار استفاده می شود. این موتور نسبت به موتور ساید قدرت کم تری دارد. موتور توبلار مناسب برای مکان هایی که نیاز به باز و بسته شدن کمتر دارند می باشد. ابعاد موتور توبلار خیلی کمتر از موتور ساید است. این موتور داخل لوله قرار می گیرد و جای خیلی کمتری اشغال می کند.

برای تیغه کرکره برقی پنجره حتما باید از نوع فوم دار آن استفاده کرد. به دلیل ایجاد عایق صوتی و حرارتی این نوع تیغه پیشنهاد می شود. برای مکان هایی که امنیت بیشتر مورد تاکید است، از تیغه پلی کرنبات استفاده  می شود.

تیغه کرکره برقی با امنیت بالا

تیغه کرکره پنجره امنیتی شامل دو نوع تیغه رول گیتر و تیغه پلی کربنات با شفاف است. تیغه رول گیتر یک نوع تیغه کرکره می باشد که با فولاد آبکاری و با یک لایه آلومینیوم پوشش داده شده است. تیغه پلی کربنات نیز از ماده مقاوم پلی کربنات ساخته شده مقاومت و ایمنی این تیغه از فولاد بیشتر است.

قیمت کرکره برقی پنجره

قیمت کرکره برقی پنجره با توجه به استفاده از تیغه های مختلف متفاوت است. بنا به استفاده از تیغه گالوانیزه، آلومینیومی و پلی کربنات قیمت کرکره پنجره متفاوت است. همچنین در صورت استفاده از یراق آلات با کیفیت های مختلف متفاوت است. برای اطلاع از قیمت کرکره برقی پنجره و هزینه نصب آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کرکره برقی پنجره
۱۳۹۷-۸-۲۹ ۰۸:۰۶:۴۹ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area