کرکره برقی پلی کربنات

//کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات به دلیل داشتن تیغه پلی کربنات به کرکره پلی کربنات معروف است. ویژگی اصلی این تیغه شفافیت آن می باشد. به همین دلیل در مکان هایی که نیاز به دیدن فضای داخل از بیرون می باشد، استفاده  می شود. نصب این کرکره در بانک ها، صرافی ها و جواهرفروشی ها امری رایج است.

ویژگی کرکره پلی کربنات

همانطور که اشاره کردیم اصلی ترین ویژگی کرکره پلی کربنات شفافیت آن است. این ویژگی به دلیل جنس تیغه آن که از پلی کربنات شفاف است، می باشد. شفافیت کرکره برقی پلی کربنات مانند شیشه است. علاوه بر زیبایی ظاهری این کرکره بسیار مقاوم است. به همین دلیل بعد از کرکره آلومینیومی بیشترین کاربرد را دارد. ماده پلی کربنات بسیار مقاوم است. این کرکره به کرکره برقی ضد سرقت نیز شهرت دارد.

سایر ویژگی های کرکره شفاف

مقاومت بالای کرکره شفاف با استفاده از ریل های فولادی بیشتر می شود. کرکره شفاف قابلیت های زیادی دارد که سبب افزایش قیمت آن شده است. از جمله این ویژگی ها شامل قابلیت ضد حریق، ضد سرقت با تاییدیه پلیس، ضد خش بودن و ضد اشعه UV می باشد. بنابراین قیمت زیاد آن به همین دلیل بیشتر از سایر کرکره ها است.

کرکره برقی پلی کربنات

تیغه پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات
کرکره برقی پلی کربنات

نصب تیغه پلی کربنات برای مکان هایی که نیاز به کرکره مقاوم است، انجام می شود. این تیغه به تیغه شیشه ای کرکره معروف است. شفافیت آن در حد شیشه می باشد. کرکره ها با تیغه پلی کربنات دارای تاییدیه پلیس هستند. مقاومت مکانیکی تیغه کرکره برقی پلی کربنات از تیغه گالوانیزه نیز بیشتر است. در صنعت خودرو سازی پیشرفته برای چراغ های خودرو از پلی کربنات استفاده می شود.

پلی کربنات

پلی کربنات یک ماده بسیار شفاف است که می توان از آن به جای شیشه استفاده کرد. این ماده دارای تنوع در رنگ و ساختار است. این ماده قابلیت محافظت در برابر نور خورشید و اشعه UV را دارد. این شیشه قابلیت تولید در مدل های رنگی را نیز دارد. این تیغه در محصولات مختلف مانند کرکره برقی،سقف کاذب و پوشش های سقفی را دارد.

انواع کرکره برقی شفاف

کرکره برقی پلی کربنات دارای دو نوع شامل غضروفی آلومینیومی و همچنین کرکره برقی لوله ای می باشد. هر کدام از انواع کرکره برقی پلی کربنات ویژگی های خاص خود را دارند. مقاومت این کرکره ها از سایر کرکره ها بیشتر است. بنابراین برای مکان هایی که نیاز به ایمنی بیشتر دارند، استفاده می شود.

قیمت کرکره شفاف

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف به دلیل ویژگی های خاص آن از سایر انواع کرکره های دیگر بیشتر است. اما با توجه به مقاومت بالای آن استفاده از این نوع کرکره مقرون به صرفه است. برای اصطلاع از قیمت کرکره شفاف با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نصب کرکره شفاف پلی کربنات

نصب کرکره شفاف پلی کربنات در مکان هایی که نیاز به امنیت بالا دارند، توصیه می شود. به عنوان مثال در جواهر فروشی ها و بانک ها که به علت احتمال سرقت نیاز به امنیت بالا دارند، کاربرد دارد. البته در همه مکان ها نیاز به دیده شدن داخل وجود ندارد. بنابراین در این مکان ها ناچار به نصب کرکره آلومینیومی یا گالوانیزه هستیم. نصب این کرکره توسط نصاب حرفه ای باید انجام شود.

۱۳۹۷-۸-۲۹ ۰۸:۰۸:۵۶ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area