کرکره برقی آلومینیومی

//کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی به عنوان یک کرکره مقاوم و سبک کاربرد فراوانی دارد. در این کرکره از تیغه آلومینیومی استفاده  می شود. به همین دلیل به این کرکره، آلومینیومی می گویند. امروزه استفاده از درب های اتوماتیک و کرکره اتوماتیک موجب آسایش و رفاه بیشتر افراد استفاده کننده از آن می شود. کرکره برقی اتوماتیک برای مکان های مختلفی از جمله مغازه، انبار، کارخانه و سوله استفاده  می شود.

ویژگی های کرکره برقی آلومینیومی

همانگونه که در بالا اشاره شد کرکره برقی به علت مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و سبکی یکی از انواع رایج کرکره برقی است. تیغه کرکره آلومینیومی را از بیلت آلومینیوم می سازند. به تیغه کرکره برقی آلومینیومی، اکسترود گفته می شود. علت مقاومت این تیغه، استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک در پوشش این تیغه است. با رنگ کردن تیغه دارای خاصیت ضد خش می شود.

کرکره برقی آلومینیومی

تیغه آلومینیومی کرکره برقی

کرکره برقی آلومینیومی

تیغه آلومینیومی در سایزهای ۴ ، ۶ ، ۸ و ۱۰ سانتی به بازار عرضه می شود. در انتخاب رنگ این تیغه محدودیت وجود ندارد. متناسب با نمای ساختمان می توان از تیغه با رنگ مورد نظر استفاده کرد. تیغه آلومینیومی قابلیت ساخت به صورت دو جداره و تک جداره را داراست. از تیغه آلومینیومی کرکره برقی در کرکره پنجره، کرکره فروشگاه ها، پارکینگ و مراکز صنعتی استفاده می شود.

ویژگی های کرکره برقی آلومینیومی

  • هماهنگی با انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی
  • با قابلیت باز و بسته شدن از طریق کنترل از راه دور
  • مناسب برای ورودی های پرتردد و شلوغ
  • عدم استفاده از نیروی انسانی
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار
  • ایجاد عایق در برابر شرایط جوی با استفاده از تیغه فوم دار

تیغه فوم دار آلومینیومی

برای ایجاد عایق در برابر گرما و سرما و شرایط محیطی از تیغه آلومینیومی دو جداره در کرکره برقی آلومینیومی استفاده می شود. درون این تیغه را از مواد مخصوص عایق پر می کنند. با فوم دار کردن ، تیغه در برابر شرایط آب و هوایی مختلف عایق میشد. به این ترتیت قابلیت نصب این کرکره برقی در منازل مسکونی و کرکره پنجره میسر می شود. از کرکره آلومینیومی تک جداره بیشتر برای مراکز صنعتی و مکان هایی که نیاز به تیغه عایق ندارند استفاده می شود.

۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۸:۵۵:۲۲ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area