شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما همان گونه که نامش پیداست، در نمای ساختمان استفاده می شود. شیشه نما در درجه اول موجب زیبایی نمای ساختمان می شود. نمای شیشه ای به عنوان یک نوع پوشش مقاوم و ایمن در نمای ساختمان به کار می رود. جنس نمای شیشه ای به کار رفته در ساختمان باید از شیشه های مقاوم و ایمن مانند سکوریت انتخاب شود.

شیشه نما با سکوریت

میتوانیم برای شیشه ی نمای ساختمان از انواع شیشه مقاوم استفاده کرد. شیشه سکوریت یک انتخاب مناسب برای نماهای شیشه ای می باشد. سکوریت به دلیل کسب مقاومت فراوان بعد از طی فرایند های مختلف یک انتخاب مناسب برای نمای شیشه ای در ساختمان می باشد. شیشه سکوریت از انواع مقاوم شیشه مقاوم در صنعت ساختمان سازی است.

نمای شیشه ای با شیشه لمینت

در ساخت شیشه لمینت یک لایه طلق مانند به عنوان  لایه میانی به کار می رود. این لایه بین دو یا چند لایه شیشه قرار می گیرد. علت قرارگیری این لایه در بین شیشه بالا بردن ایمنی شیشه در هنگام ایجاد ضربه با آن است. طلق میانی موجب می شود که موقع شکستن شیشه تکه های شیشه به طلق بچسبند. به علت ایمنی بالای شیشه لمینت در شیشه نما در ساختمان های مختلف استفاده می شود.

نمای شیشه ای با شیشه اسپندرال

یکی از انواع شیشه های مات و غیر شفاف شیشه مقاوم، شیشه اسپندرال می باشد. با استفاده از شیشه های اسپندرال می توانیم فضاهایی که نیاز به دیده شدن ندارند را، مخفی کنیم. این شیشه در مکان هایی مانند نمای شیشه ای، فضاهای بین طبقات ساختمان و ویترین مغازه ها کاربرد دارد.

شیشه نما

انواع نمای شیشه ای

شیشه نما

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال یک نوع نما با فریم آلومینیومی است. به علت استفاده از فریم آلومینیومی از انواع شیشه نما سبک محسوب می شود. یکی از ویژگی های شیشه نمای کرتین وال عدم رویت هر گونه پیچ و پرچ در نمای ساختمان می باشد. شیشه کرتین وال در رنگهای مختلف تولید می شود.

نمای فریم لس

در نمای فریم لس ساختمان های شیشه ای، فواصل شیشه در نما یه یکدیگر نزدیک هستند در نتیجه فریم های آهنی که قاب های آلومینیومی روی آن نصب شده اند دیده نمی شود. از اصلی ترین ویژگی های نمای فریم لس، غیر قابل تشخیص بودن فریم در نمای بیرونی ساختمان است.

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر به دلیل استفاده از قاب های عنکبوتی شکل به نمای شیشه ای اسپابدر( عنکبوت) شهرت دارد. در نصب این نما از روش های نقطه ای استفاده می شود. این نما نیز یکی از انواع نمای شیشه ای پرکاربرد است.

۱۳۹۷-۸-۳۰ ۱۳:۱۱:۰۷ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area