شیشه فروشگاهی

//شیشه فروشگاهی

شیشه فروشگاهی

شیشه فروشگاهی

شیشه فروشگاهی

شیشه فروشگاهی به عنوان یک شیشه مقاوم در فضاهایی مانند مغازه، فروشگاه و نمایشگاه ها به کار می رود. برای نصب این شیشه باید از انواع شیشه مقاوم استفاده کرد. بنابراین باید از شیشه هایی مانند سکوریت استفاده کرد. این شیشه ها به شیشه میرال شهرت دارند.

ویژگی شیشه فروشگاه یا مغازه

یکی از عواملی که موجب رونق در کسب و کار و جذب مشتریان  می شود، داشتن یک ویترین جداب است. استفاده از شیشه در ویترین و درب مقازه ها از دیرباز رایج بوده است. تفاوت شیشه های قدیمی با شیشه های جدید در ویژگی های آن می باشد. در گذشته از شیشه های ساده برای مغازه استفاده می شد. ولی امروزه از شیشه های ایمن، مقاوم و دارای ویژگی هایی از قبیل عایق صوت و سرما استفاده می شود. ویژگی های شیشه فروشگاهی علاوه بر موارد ذکر شده باعث زیبایی و جذابیت ویترین مغازه می شود.

شیشه فروشگاهی

کاربرد شیشه مغازه

شیشه فروشگاهی

شیشه فروشگاهی یا مغازه را همانطور که از نام آن پیداست، در مغاره ها، فروشگاه ها و به عنوان ویترین در مراکز تجاری کاربرد دارد. شیشه به کار رفته در ویترین و درب مغازه تاثیر زیادی در ظاهر فروشگاه دارد. برای درب مغازه می توان از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد. همان گونه که اشاره کردیم این شیشه ها دارای ویژگی های زیادی می باشد. که همین امر موجب استفاده از آن در شیشه های مغازه شده است.

جنس شیشه به کار رفته در شیشه فروشگاهی

به طور معمول برای شیشه فروشگاه از شیشه سکوریت استفاده می شود. اما امروزه از شیشه سند بلاست نیز در شیشه فروشگاهی استفاده می شود. شیشه سکوریت به دلیل فرایند هایی که روی آن صورت گرفته است، در برابر ضربه مقاوم است. این شیشه فشار و ضربه را تحمل می کند. شیشه سکوریت در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی پیدا کرده است. استفاده از شیشه های میرال و نشکن در شیشه مغازه و فروشگاه امری مرسوم است.

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای در فروشگاه ها اولین بخشی است که مشتری با آن مواجه می شود. در صورت گیرا و جذاب نبودن آن تاثیر بسیار منفی در جذب مشتری خواهد گذاشت. چه بسا با وجود ارائه اجناس با کیفیت، به علت ویترین نامناسب در کسب و کار خود با مشکل روبرو شویم. برای انتخاب شیشه ویترین در مغازه باید به مقاومت و ایمنی آن توجه شود. بنابراین باید از شیشه های سکوریت با کیفیت استفاده شود.

قیمت شیشه فروشگاه

قیمت شیشه فروشگاهی با توجه به کیفیت و نوع  شیشه انتخابی متفاوت است. عوامل مختلفی در قیمت شیشه مغازه تاثیرگذار است. به عنوان مثال شیشه مورد نظر باید با توجه به اندازه های فضای مورد نظر از قبل برش داده شود. با توجه به اندازه ها قیمت های مختلفی وجود دارد.

یراق آلات شیشه فروشگاه

در نصب شیشه سکوریت مغازه می توان از یراق آلات با توجه به سلیقه مشتریان استفاده کرد. در نصب شیشه فروشگاه  می توان از روش فریم لس و یا فریم دار استفاده کرد. امروزه بیشتر از روش فریم لس در شیشه های مغازه استفاده می شود. علت این امر زیبایی و جذابیت شیشه مغازه است.

شیشه فروشگاهی
۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۷:۲۱:۰۰ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area