شیشه بالکن

//شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن به عنوان یک پوشش برای تراس و بالکن در ساختمان به کار می رود. برای شیشه های بالکن و تراس باید از انواع شیش های مقاوم استفاده شود. یکی از شیشه های مورد استفاده در تراس شیشه ی سکوریت می باشد. شیشه های مقاوم و ضد ضربه برای شیشه بالکن مناسب هستند.

شیشه سکوریت بالکن

یکی از شیشه های مقاوم در صنعت ساختمان سازی شیشه سکوریت است. برای بالا بردت مقاومت و ایمنی شیشه های معمولی بروی آنها فرایند هایی جهت مقاوم سازی انجام می شود. در مورد شیشه سکوریت مراحلی برای ساخت آن وجود دارد. در اولین مرحله قبل ورود شیشه خام به کوره باید به اندازه های مورد نظر برش داده شود. بعد از برش شیشه خام و معمولی به کوره با درجه حرارت حدود ۷۰۰ درجه سانتی گراد وارد می شود. در این درجه شیشه کاملا تحت حرارت قرار می گیرد. برای بدست آوردن مقاومت و ایمنی بلافاصله بعد از حرارت باید به شیشه مورد نظر هوای سرد دمیده شود. دراین هنگام شیشه مقاومت لازم را کسب می کند.

شیشه بالکن

شیشه لمینت بالکن

شیشه بالکن

معمولا از دو نوع شیشه سکوریت و شیشه لمینت برای شیشه های بالکن و تراس استفاده می شود. در برخی از شیشه های تراس از شیشه لمینت استفاده می شود. شیشه لمینت یک شیشه مقاوم و ایمن است . مقاومت و ایمنی این شیشه به مراتب بالاتر از شیشه سکوریت می باشد. ویژگی این شیشه وجود یک لایه طلق مانند درون دو یا سه لایه شیشه است.

ضخامت شیشه بالکن

ضخامت شیشه بالکن در ضخامت های مختلف می باشد. به عنوان مثال تا ضخامت ۱۰ میل نیز در شیشه بالکن استفاده می شود. برای مقاومت در برابر ضربه و ایمنی بیشتر این شیشه ها معمولا ضخیم انتخاب می شوند. تا بتوانند در برابر شرایط آب و هوایی، ضربه و سرما و گرما مقاومت کنند.

مزایای شیشه بالکن

  • ایجاد ویو و دید مناسب با خاصیت ایجاد یک فضای خصوصی و امن
  • مقاومت مکانیکی بالا و مقاوم بوئن در برابر ضربه
  • ایمنی بالا به طوری که خطر جانی ندارد
  • عایق بودن در برابر گرما و سرما
  • قابل نصب در بالکن و تراس مکان های مختلف
  • دارای رنگ ها و ضخامت های متنوع
  • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار

قیمت شیشه بالکن

قیمت شیشه تراس یا بالکن با توجه به نوع شیشه مورد استفاده و ابعاد آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت انواع شیشه مورد استفاده در بالکن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیشه بالکن
۱۳۹۷-۸-۳۰ ۱۰:۳۱:۲۲ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area