درب اتوماتیک گردان

//درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان یکی از انواع بسیار زیبای درب اتوماتیک است. این درب به عنوان یک درب لوکس و تجملی در مکان هایی که فضای زیادی برای نصب دارند، نصب می شود. در مورد نصب درب اتوماتیک گردان نباید به هیچ عنوان محدودیت فضا وجود داشته باشد به علت بزرگ بودن این درب و فضای مورد نیاز بیشتر برای نصب درب. به علت زیبایی و همچنین عایق بودن این درب کاربرد زیادی دارد. عملا هنگام باز و بسته شدن درب اتلاف انرژی وجود ندارد. سیستم درب اتوماتیک گردان یکی از پیچیده ترین سیستم های درب اتوماتیک می باشد. نصب این درب نیز دشوار است .سیستم باز شدن درب به گونه ای طراحی شده است که باوجود باز و بسته شدن درب، عملا درب بسته است.

ویژگی های درب گردان

همانطور که اشاره شد درب گردان ویژگی های بسیاری دارد. علاوه بر زیبایی، عایق بودن، راحتی و آسایش استفاده کننده ها این درب بسیار ایمن می باشد. یکی از ویژگی های درب گردان تطبیق با انواع سیستم های امنیتی می باشد. سیستم های امنیتی سبب افزایش ایمنی درب اتوماتیک گردان می شوند. همچنین مناسب برای ادارات و مراکز دولتی هستند. درب اتوماتیک گردان بیشتر برای مراکز بزرگ خرید و تجاری و همچنین هتل ها کاربرد دارد. استفاده از این درب در هتل موجب ایجاد یک ورودی جذاب و زیبا برای هتل می شود.

درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک گردان

مکان استفاده از درب گردان

درب اتوماتیک چرخشی یا گردان را می توان در مکان های مختلفی با کاربری متفاوت استفاد کرد. به علت ایمنی و ترکیب با سیستم های حفاظتی از درب چرخشی می توان در جواهر فروشی ها استفاده کرد. البته به علت بزرگ بودن درب در هتل ها و مراکز تجاری بزرگ بیشتر به کار می رود. درب اتوماتیک گردان علاوه بر اینکه در مصرف انرژی بهینه است، از ورود گرد غبار و آلودگی نیز به فضای داخل جلوگیری می کند. در هتل ها، بیمارستان ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ که تردد و رفت آمد زیاد است این درب به کار می رود.

انواع درب گردان

درب گردان از نظر مدل بازشو به دو نوع ۳ پره و ۴ پره تقسیم می شود. استفاده از این دو مدل از درب گردان بسیار استفاده میشود. به علت گران بودن این درب و هزینه نصب بالا کمتر از این درب استفاده می شود. اما برای مکان ها مهم جلوه خاصی به ورودی می بخشد. یک مدل از انواع درب اتوماتیک گردان مدل ویترینی آن است. زاویه لته ها یا لنگه های درب نسبت به یکدیگر به صورت  ۹۰ یا ۱۲۰ درجه است.

مزایای استفاده از درب گردان یا چرخشی

  • مناسب برای محیط هایی که نیاز به درب عایق برای جلوگیری اتلاف انرژی دارند.
  • سرعت باز و بسته شدن مناسب و همچنین قابلیت تنظیم سرعت درب
  • ایمنی درب و هماهنگی و تطبیق کامل با سیستم های حفاظتی
  • قابلیت عایق صوتی و حرارتی
  • زیبایی و جذابیت ظاهری درب برای جذب مراجعه کننده

قیمت درب گردان

درب اتوماتیک گردان به علت بزرگی و نیاز به فضای زیاد و همچنین دشواری نصب آن قیمت بالاتری نسبت به سایر درب های اتوماتیک دارد. قیمت درب اتوماتیک گردان همچنین بستگی به تعداد لنگه ها، بزرگی و کوچکی درب، آلیاژ به کار رفته در دب متفاوت است. برای کسب اطلاع از قیمت درب اتوماتیک گردان مد نظر با کارشنان ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک گردان
۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۸:۳۷:۱۶ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area