درب اتوماتیک کشویی

//درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی یکی از استانداردترین درب های اتوماتیک می باشد. این درب به عنوان محبوب ترین درب اتوماتیک کاربرد گسترده ای دارد. علت این امر سهولت در استفاده از این درب می باشد. درب اتوماتیک کشویی یک از انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که در مکان های عمومی و خصوصی مانند ورودی مجتمع ها، مغازه ها، فروشگاه ها به کار می رود.

جایگاه درب اتوماتیک در معماری

در معماری امروز نیاز به استفاده از تجهیرات ساختمانی مدرن و کم مصرف، زیبا و کارآمد روز به روز بیشتر احساس می شود. به گونه ای که دیگر استفاده از تجهیزات ساختمانی قدیمی مانند درب های لولایی و دستی کم کم به فراموشی سپرده می شود. با پیشرفت تکنولوژی درب های اتوماتیک پیشرفته تری وارد بازار شدند. ممکن است در ابتدای ورود این درب به بازار مصرف با استقبال چندانی مواجه نشد. علت آن پیشرفته نبودن تکنولوژی مورد استفاده از این درب بود. با پیشرفت تکنولوژی درب هایی با ویژگی های متنوع و صدای کم تر تولید و مورد استقبال عموم قرار گرفتند.

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی در فروشگاه ها

درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه برای مکان های تجاری و خرید وجود این درب یک نیاز اساسی به شمار می رود. در مراکز خرید و فروشگاه ها استفاده از درب اتوماتیک کشویی بیشتر کاربرد دارد. علت استفاده بیشتر از درب کشویی آسایش استفاده کننده ها و ساده بودن استفاده از آن. در واقع در فروشگاه مراجعه کنندگان نیاز به عدم استفاده از دست دارند.

به علت پر بودن دست در هنگام خرید از درب اتوماتیک در فروشگاه ها بسیار استقبال می شود. امکان استفاده از این درب در فروشگاه ها و مغازه های کوچک نیز وجود دارد. در واقع در مغازه ها صرفه جویی در مصرف انرژی یک اصل اساسی است. در تابستان و زمستان از طریق درب ورودی، ورود گرما و سرما را داریم. که با وجود درب اتوماتیک در هدر رفتن انرژی جلوگیری می شود. و علت آن باز و بسته شدن خودکار این درب در صورت نیاز است.

قابلیت انواع درب اتوماتیک کشویی

این درب بسته به نیاز استفاده کننده و مکان مورد نیاز می تواند دارای قابلیت های گوناگونی باشد. به عنوان مثال این درب با خواصی مانند درب فرار، درب ضد حریق و دود، درب شفاف و فریم لس تولید و ارائه می شود. از انواع درب کشویی میتوان به درب اتوماتیک کشویی یک طرف و درب اتوماتیک کشویی دو طرفه اشاره کرد.

انواع درب اتوماتیک کشویی

  • درب فریم دار دو طرفه و یک طرفه
  • درب شیشه ای فریم لس یک طرفه و دوطرفه

اپراتور درب اتوماتیک کشویی

در درب اتوماتیک کشویی سیستمی به نام اپراتور وجود دارد. این سیستم وظیفه تشخیص حضور افراد را برای باز وبسته شدن درب بر عهده دارد. این سیستم دارای سنسور برای تشخیص حضور افراد است. درب اتوماتیک به علت قابلیت های گسترده کاربرد فراوانی دارد. این درب در صورت دارا بودن استاندارد های لازم دارای عمر طولانی می باشد. این درب با نام های درب اسلایدینگ، ریلی و خطی در بازار عرضه می شود. کاهش فضای اشغالی بر محبوبیت این درب ها افزوده است.

قیمت درب اتوماتیک کشویی

قیمت این درب با توجه به برند و کشور تولید کننده درب متفاوت می باشد. در مورد درب اتوماتیک کشویی بستگی به نوع در نیز دارد. در صورت نیاز می توان از انواع مدل دوطرفه و یک طرفه درب اتوماتیک استفاده کرد. با استفاده از مدل های مختلف درب قیمت درب باتوماتیک کشویی نیز متغیر است.

۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۸:۳۴:۱۹ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area