درب اتوماتیک نیم گرد

//درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد یکی از زیباترین درب های اتوماتیک می باشد. این درب مناسب برای ساختمان هایی با ساختار منحنی شکل هستند. درب نیم گرد عملکردی شبیه درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی دارد. با این تفاوت  که دارای شکل های گرد، نیم گرد و یا قوسی است.

ویژگی های درب اتوماتیک نیم گرد

  • زیبایی و تاثیر آن بر ایجاد یک ورودی جذاب
  • دارای اشکال گوناگون از قبیل مدل های گرد، نیم گرد و مدل های قوسی
  • امکان هماهنگی با سیستم های امنیتی برای ادارات و مکان های اداری
  • حرکت آرام درب و تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب
  • ایجاد بازشوی بیشتر برای راحتی در رفت و آمد
  • مجهز به سیستم هوشمند برای باز و بسته شدن خودکار
  • دارای مدل دایره کامل برای ایجاد صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت انرژی
درب اتوماتیک نیم گرد

یراق آلات درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد
درب اتوماتیک نیم گرد

یکی از ویژگی های اصلی درب اتوماتیک نیم گرد، جلوگیری از هدر رفتن انرژی در تابستان و زمستان می باشد. نحوه باز و بسته شدن درب بدون کوچکترین صدایی انجام می شود. یک غلتک از جنس تفلون موجب افزایش عمر طولانی و بی صدا بودن درب نیم گرد می شود. درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد دارای موتور براشلس می باشد. کارکرد آن بدون نیاز به ذغال است. همچنین می توانیم برای این درب از ریل آلومینیومی که دارای مقاومت و ضد فرسایش است استفاده می شود.

قیمت درب نیم گرد اتوماتیک

قیمت درب نیم گرد اتوماتیک به علت تنوع در مدل ها متفاوت است. شیشه و فریم درب کرو برای ایجاد حالت منحنی باید نورد شود. همین عملیات برای تبدیل شیشه و فریم تخت به منحنی یکی از دلایل افزایش قیمت این درب نسبت به سایر درب های اتوماتیک می باشد. ایجاد حالت منحنی در درب سبب افزایش زیبایی و حالت تجملی درب می شود. از این خاصیت درب می توان برای افزایش جذابیت ورودی استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت روز درب اتوماتیک نیم گرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استفاده از تکنولوژی روز در درب نیم گرد

سیستم این درب ها طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. امروزه درب های اتوماتیک با برترین تکنولوژی ها توسط کشورها و برند های مطرح تولید می شوند. سیستم اصلی باز و بسته شدن درب نیم گرد مشابه درب اسلایدینگ است. درب های نیم گرد شامل دو لنگه یا لت ثابت و دو لنگه متحرک است که به صورت منحنی باز و بسته می شود. یکی از انواع درب منحنی در تمام گرد است. سیستم این درب نیز مانند درب نیم گرد است، با این تفاوت که درب تمام گرد دارای ۴ لنگه یا لت ثابت و ۴ لتع متحرک است.

روش نصب درب اتوماتیک نیم گرد

نصب درب نیم گرد باید توسط نصاب حرفه ای انجام شود. نصب درب های منحنی مانند درب گردان دشوار است. اما درب نیم گرد نصبی مانند سایر درب های اتوماتیک می باشد. قبل از نصب درب نقشه کش به محل اعزام می شود و اندازه های را مشخص می کند. بعد از اندازه گیری دقیق و مشخص شدن محل جاگذاری درب، تیم فنی به محل مورد نظر اعزام می شوند.

۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۸:۴۰:۲۱ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area