درب اتوماتیک مثلثی

//درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی یکی از انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد. عملکرد این درب به صورت کشویی است. تنها تفاوت این درب با درب اتوماتیک کشویی استاندارد تفاوت در ریل سیستم آن می باشد. این ریل به صورت مثلثی می باشد.

این درب بیشتر مناسب بازشو هایی که در گوشه قرار دارند می باشند. زاویه میانی درب دارای زاویه ۹۰ درجه است.

مزایای درب اتوماتیک زاویه دار یا مثلثی

از درب اتوماتیک مثلثی در معماری و نماهای زاویه دار بیشتر استفاده می شود. از ویژگی های این درب می توان به ظاهر آن و همچنین جلوگیری از ورود نور مستقیم به فضای داخلی اشاره کرد.

ایجاد ظاهر مدرن در نمای ساختمان و هماهنگی با دیگر عناصر زاویه دار ساختمان از دیگر ویژگی های این درب هاست. از درب اتوماتیک مثلثی بیشتر برای ایجاد جلوه بیشتر در قسمت ورودی ساختمان استفاده می شود.

درب اتوماتیک مثلثی

ساختار درب اتوماتیک مثلثی شیشه ای

درب اتوماتیک مثلثی

همانگونه که قبلا اشاره کردیم ساختارو مکانیزم درب اتوماتیک مانند درب اتوماتیک کشویی می باشد. تنها تفاوت درب اتوماتیک مثلثی با درب اتوماتیک کشویی در زاویه دار بودن آن است. اپراتور این درب مانند یک مثلث در ریل درب اتوماتیک قرار می گیرد. در سیستم درب اتوماتیک زاویه دار نیز مانند درب اتوماتیک کشویی دو لت به صورت ثابت و دو لت آن به صورت متحرک می باشد. این درب ها به صورت خطی هستند. زوایای این درب ها ممکن است بین ۸۵ تا ۹۰ و تا ۱۷۰ نیز متغیر باشد.

شکل ظاهری درب مثلثی

درب مثلثی از انواع درب اتوماتیک با ظاهر خاص می باشد. دو لت متحرک این درب با یکدیگر تشکیل یک زاویه را می دهند. بنابراین درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی برای ورودی های کنج مانند مناسب است. این درب فضای کمتری اشغال می کند. با استفاده از این درب می توانیم از فضای اندکی که در احتیار داریم حداکثر استفاده را داشته باشیم . این نوع درب را می توان برای ایجاد زیبایی بیشتر با استفاده از فریم ها زیباتر کرد.

کاربرد درب اتوماتیک  زاویه دار

کاربرد درب مثلثی اتوماتیک بیشتر در گوشه ها و کنج می باشد. درب مثلثی برای ورودی هایی که در گوشه قرار دارند به کار می روند. این درب اتوماتیک دارای جلوه  زیبایی خاصی می باشد. در درب های اتوماتیک مثلثی از سنسور به خصوصی استفاده می شود. این سنسور ها به سنسور ماکروویو شهرت دارد. امروزه در معماری ساحتمان های مدرن که دارای نما و ساختار مثلثی هستند میتوان از درب اتوماتیک مثلثی برای ورودی ساختمان استفاده کرد.

ویژگی های درب اتوماتیک مثلثی

  • عدم آلودگی صوتی مانند سایر درب های اتوماتیک
  • دارای ایمنی و استحکام
  • مجهز به سیستم ضد برخورد افراد
  • قابل نصب در گوشه های بنا و ورودی های در کنج
  • کنترل از طریق ریموت کنترل و حس گر
  • زیبایی ظاهری درب و هماهنگی با معماری
  • جلوگیری از اتلاف انرژی
درب اتوماتیک مثلثی
درب اتوماتیک مثلثی

قیمت درب اتوماتیک مثلثی

قیمت درب اتوماتیک بر اساس نوع برند درب اتوماتیک و همچنین یراق آلات به کار رفته در درب تعیین می شود. تجهیزات به کار رفته در درب اتوماتیک بر نحوه کارایی و عملکرد درب اتوماتیک زاویه دار تاثیر می گذارد. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک می توانید با کارشناسان ما در بخش تماس با ما تماس بگیرید.

۱۳۹۷-۹-۴ ۱۲:۴۳:۲۶ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area