درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی نیز مانند درب اتوماتیک کشویی عملکرد آسانی دارد و از انواع درب های اتوماتیک ساده می باشد. تنها تفاوت این درب با درب کشویی، ایجاد بازشو بیشتر در فضای کمتر می باشد. به این معنی که درب ورودی دارای ۴ لنگه متحرک است. با این روش عرض دهانه در هنگام باز شدن درب بیشتر می شود. بنابراین در مکان هایی که با کمبود فضا روبرو هستیم استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی توصیه می شود.

عملکرد درب تلسکوپی

استفاده از درب اتوماتیک کشویی به علت سادگی بسیار متداول است. اما در مکان هایی که با عرض کم دهانه ورودی روبرو هستیم چاره ای جز استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی نداریم. عملکرد این درب به گونه ای است که علاوه بر ایجاد دسترسی راحت، بیشترین میزان بازشو را در اختیار افراد قرار می دهد. این موضوع سبب می شود که حدود ۷۰ درصد از عرض بازشو به صورت مفید قابل استفاده شود. در مکان های شلوغ و پرجمعیت که نیاز به ورودی بزرگ می باشد به کار برده می شود.

درب اتوماتیک تلسکوپی

ویژگی های درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک تلسکوپی
  • عرض بیشتر بازشو برای ورود و خروج
  • مناسب برای فضای پر تردد و کم عرض
  • حرکت آرام و بی صدا
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار و جلوگیری از اتلاف انرژی
  • هماهنگ با سیستم امنیتی و حفاظتی
  • مجهز به سیستم هوشمند برای عدم برخورد افراد

استفاده در فضاهای شلوغ

هنگامی که فضای ورودی کم می باشد باید برای عبور و مرور راحت افراد از تجهیزات مناسب با آن وضعیت استفاده کرد. در صورت پر تردد بودن آن فضا حتما باید از درب های اتوماتیک مناسب برای فضاهای پر تردد استفاده کرد. یکی از انواع درب اتوماتیک مناسب برای فضاهای شلوغ، درب اتلسکوپی است. این درب علاوه بر زیبایی و عملکرد آسان با ایجاد بازشوی بزرگ موجب راحتی استفاده کننده می شود. امروزه استفاده از درب های اتوماتیک جایگزینی برای درب های قدیمی شده است. دلیل استقبال از درب اتوماتیک سهولت در عملکرد این درب می باشد. برای استفاده از این درب دیگر نیاز به استفاده از دست نیست. عدم استفاده از نیروی انسانی خود دلیل محکمی است برای استفاده از درب اتوماتیک.

ویژگی اصلی درب تلسکوپی

تنوع درب اتوماتیک به گونه ای است که جوابگوی تمام نیاز یک ساختمان مدرن می باشد. در مکان های عمومی شلوغ یکی از نکاتی که باید رعایت شود، عبور و مرور افراد مراجعه کننده است. در صورت وجود یک ورودی با قابلیت های مدرن میتوانیم راحتی و آسایش افراد را تضمین کنیم. در درب اتوماتیک کشویی ایجاد بازشوی بزرگ مد نظر نمی باشدو اما در درب تلسکوپی میزان عرض بازشو بسیار مهم است. در نتیجه میتوان گف ویژگی اصلی این درب ایجاد بازشوی بزرگتر برای مکان های شلوغ است.

قیمت درب تلسکوپی

قیمت درب تلسکوپی بستگی به عوامل زیادی دارد. مثلا کیفیت ساخت درب، کشور سازنده، یراق آلات به کار رفته در درب همگی روی قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی تاثیرگذار است. قیمت درب تلسکوپی به علت نوسان در قیمت ها در بازار متغیر است. هزینه نصب درب اتوماتیک تلسکوپی نیز براساس شرایط فضای مورد نظر تعیین می شود. در صورت استفاده از درب اتوماتیک برند قیمت محصول افزایش پیدا می کند.

مکان های مورد استفاده

در مکان های با عرض کم و باریک که نیاز به حداکثر ورودی است از درب تلسکوپی اتوماتیک استفاده می شود. این درب به علت ویژگی های منحصر به فرد خود در مکان های مختلف کاربرد دارد. مثلا در هتل ها و بانکها و همچنین در مراکز تجاری و تفریحی و هرمکانی که پرتردد باشد به کار می رود. کاربرد اصلی این درب همانگونه که پیشتر اشاره شد برای فضای شلوغ و کم عرض است. بدیهی است که در فضاهای بزرگ و شلوغ نیز می توان از این درب استفاده کرد. چون اماکن شلوغ برای ورود و خروج افراد نیاز به حداکثر بازشو را دارند. بنابراین استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی گزینه مناسبی برای مکان های عمومی است.

درب اتوماتیک تلسکوپی
۱۳۹۷-۸-۳۰ ۰۸:۳۵:۵۷ +۰۰:۰۰
Toggle Sliding Bar Area